Δραστηριότητες & Εκδηλώσεις

Μαγειρέψαμε κρέπες για καλό σκοπό!

8 Φεβρουαρίου, 2018 - Δραστηριότητες & Εκδηλώσεις

IMG_20180131_094717_HDR

Με μεγάλη μας χαρά συμμετείχαμε στη φιλανθρωπική εκδήλωση που διοργανώθηκε απο τη Λεόντειο Σχολή Νέας Σμύρνης στις 31/1/ και 1/2.

Οι σπουδαστές της σχολής μας, Κουταλά Αφροδίτη, Λίτσα Ανδρονίκη και Τσουκάνης Παναγιώτης απο το ΤΕΜΑ 14 υπο την καθοδήγηση του chef Τσόκα Βασίλη, παρασκεύασαν πάνω απο 1000 κρέπες, τις οποίες αγόρασαν οι μαθητές του σχολείου έναντι συμβολικού ποσού.

Τα έσοδα συγκεντρώθηκαν για το Εθνικό Νηπιοτροφείο Καλλιθέας και το Κέντρο Φιλοξενίας Άρρωστου Παιδιού και Οικογένειας Ηλιαχτίδα.