Δυνατότητες Επαγγελματικής Σταδιοδρομίας Στην Ευρώπη

23 Φεβρουαρίου, 2018 - Νέα, ανακοινώσεις

Εκπρόσωποι διεθνούς ξενοδοχειακού ομίλου, θα παραβρεθούν στη σχολή την Τετάρτη 7 Μαρτίου 2018 στις 10:00πμ, με σκοπό τη διεξαγωγή συνεντεύξεων εργασίας για πρόσληψη   στελεχών, στα τμήματα κουζίνας, F&B, front – office και πωλήσεων,για τα ξενοδοχεία του ομίλου τους στη Γερμανία και την υπόλοιπη Ευρώπη.

Οι δευτεροετείς σπουδαστές, τελειόφοιτοι και απόφοιτοι των τμημάτων: μαγειρικής τέχνης (chef), ζαχαροπλαστικής τέχνης (pastry chef) και ξενοδοχειακής διοίκησης (hotel management) της σχολής που ενδιαφέρονται, καλούνται να δηλώσουν συμμετοχή στο γραφείο γραμματείας στο ισόγειο ή και τηλεφωνικά στο 210 8211700.

Απαραίτητη η αποστολή του βιογραφικού σημειώματος στα αγγλικά με την ένδειξη  ΕΥΡΩΠΗ στο: [email protected]

shutterstock_150117305 (Copy)