ΗΜΕΡΑ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΓΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ

14 Φεβρουαρίου, 2018 - Νέα, ανακοινώσεις

Τη Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2018 στις 11.00π.μ. εκπρόσωποι 7 μεγάλων ξενοδοχειακών ομίλων καθώς και επιχειρήσεων εστίασης που δραστηριοποιούνται στην Κύπρο, θα πραγματοποιήσουν συνεντεύξεις σπουδαστών και απόφοιτων της Σχολής, προκειμένου να στελεχώσουν τις επιχειρήσεις τους.

Προσφέρονται εξαιρετικές συνθήκες εργασίας και προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.

Όσοι δευτεροετείς σπουδαστές, τελειόφοιτοι και απόφοιτοι των τμημάτων: μαγειρικής τέχνης (chef), ζαχαροπλαστικής τέχνης (pastry chef) και ξενοδοχειακής διοίκησης (hotel management) της Σχολής, ενδιαφέρονται για κανονική εργασία στην Κύπρο, καλούνται να δηλώσουν συμμετοχή στο γραφείο γραμματείας στο ισόγειο της Σχολής ή και τηλεφωνικά στο 210 8211700.

Απαραίτητη η αποστολή του βιογραφικού σημειώματος με την ένδειξη CY στο: [email protected]

Χώρος διεξαγωγής:  Αίθουσα προβολών & διαλέξεων, 4ος Όροφος.

Απευθύνεται αποκλειστικά σε σπουδαστές και απόφοιτους του Εκπαιδευτικού Ομίλου LE MONDE.

imera-karieras (Copy)