Δυνατότητες Επαγγελματικής Σταδιοδρομίας από τον Εκπαιδευτικό Όμιλο LE MONDE

9 Ιανουαρίου, 2018 - Νέα, ανακοινώσεις

Σημαντικές τουριστικές και ξενοδοχειακές επιχειρήσεις από την Ελλάδα και το εξωτερικό επισκέπτονται τη Σχολή LE MONDE από τον Ιανουάριο έως τον Φεβρουάριο του 2018 και παρουσιάζουν τις δυνατότητες επαγγελματικής σταδιοδρομίας στις επιχειρήσεις τους, πραγματοποιώντας συνεντεύξεις με όσους σπουδαστές και αποφοίτους της Σχολής ενδιαφέρονται.

Για περισσότερες πληροφορίες καθώς και για να δηλώσετε συμμετοχή, απευθυνθείτε στο γραφείο γραμματείας της Σχολής στο ισόγειο ή τηλεφωνήστε στο: 210 8211700.

[table id=1 /]