Wine Friends, σεμινάρια για τους φίλους του κρασιού

19 Δεκεμβρίου, 2013 - Νέα, ανακοινώσεις

ExofylloΕίστε λάτρης του κρασιού; Θέλετε να γνωρίσετε τον μαγικό του κόσμο; Ο Εκπαιδευτικός Όμιλος LE MONDE προσφέρει τη σειρά σεμιναρίων Wine Friends που απευθύνεται σε όλους τους φίλους του κρασιού που θέλουν να μάθουν τα μυστικά του. Παρακολουθήστε τρίωρα αυτοτελή σεμινάρια από τους έμπειρους οινολόγους  της σχολής LE MONDE και γίνετε ειδικοί στο κρασί!

Τα σεμινάρια Wine Friends πραγματοποιούνται στο εξειδικευμένο εστιατόριο – bar της σχολής.

Για να δείτε το συνολικό πρόγραμμα πατήστε εδώ