Οι γεύσεις «που μεγαλώσαμε» Παρουσίαση Βιβλίου & Γνωριμία με τον Chef Ανδρέα Λαγό

20 Νοεμβρίου, 2014 - Νέα, ανακοινώσεις

2 1

Μη χάσετε τη μοναδική ευκαιρία να γνωρίσετε από κοντά, τον δημοφιλή Chef Ανδρέα Λαγό, απόφοιτο LE MONDE, στην Ειδικότητα Μαγειρικής, του 2000.
Με αφορμή την κυκλοφορία του νέου του βιβλίου, Οι γεύσεις “που μεγαλώσαμε”, από τις εκδόσεις Ελληνοεκδοτική, ο chef των επιτυχημένων εκπομπών «MEGA με ΜΙΑ» στο Mega TV, «Chef στον αέρα» στον ΣΚΑΪ και δημιουργός του nomad, επιστρέφει για μια ακόμα φορά στη σχολή του και μοιράζεται μαζί μας, μικρά και μεγάλα μυστικά της επιτυχημένης πορείας του, από τις γεύσεις της παιδικής του ηλικίας, μέχρι τις σπουδαίες γαστρονομικές προτάσεις που δημιουργεί σήμερα για τους πιστούς του nomad chef.

Δευτέρα 24 Νοεμβρίου, ώρα: 17:30
Χώρος διεξαγωγής: Αίθουσα Εκδηλώσεων, 4ος όροφος
Είσοδος ελεύθερη – Απαραίτητη η κράτηση θέσης, στη γραμματεία της σχολής, στο ισόγειο