Νέος κύκλος σεμιναρίων γαστρονομίας της LE MONDE για το ακαδημαϊκό έτος 2014-2015

18 Νοεμβρίου, 2014 - Νέα, ανακοινώσεις

O νέος κύκλος σεμιναρίων γαστρονομίας του Εκπαιδευτικού Ομίλου LE MONDE  για το ακαδημαϊκό έτος 2014-2015, ξεκινά δυναμικά !

Για να  περιηγηθείτε στην πρώτη εβδομάδα του προγράμματος και να επιλέξετε το σεμινάριο που σας ενδιαφέρει. Πατήστε εδώ.

Συμμετοχή στο 210 8211700 ή στη γραμματεία της σχολής LE MONDE στο ισόγειο.

Τα σεμινάρια απευθύνονται στους σπουδαστές, σε απόφοιτους γαστρονομικών σχολών,  σε επαγγελματίες της μαζικής εστίασης αλλά και σε ερασιτέχνες που ασχολούνται ιδιαιτέρως με τη μαγειρική και τη ζαχαροπλαστική και θέλουν να αποκτήσουν πιο εξειδικευμένες γνώσεις.

Για να κατεβάσετε το πρόγραμμα των σεμιναρίων για ερασιτέχνες Food Friends 2014, στον υπολογιστή σας πατήστε εδώ :  food_friends_2014.pdf