Food & Beverage Management_Ταχύρρυθμη μετεκπαίδευση στη Διοίκηση Επιχειρήσεων Μαζικής Εστίασης

26 Νοεμβρίου, 2018 - Νέα, ανακοινώσεις

1

Ο Εκπαιδευτικός Όμιλος LE MONDE προσφέρει το πρόγραμμα μετεκπαίδευσης Food & Beverage Management για όσους επιθυμούν μια επιτυχημένη επαγγελματική σταδιοδρομία στον χώρο της διοίκησης επιχειρήσεων μαζικής εστίασης.
Οι συμμετέχοντες έχουν τη δυνατότητα να έρθουν σε επαφή με διακεκριμένα στελέχη της αγοράς και να διευρύνουν τις γνώσεις και δεξιότητές τους μέσα από σύγχρονες εκπαιδευτικές μεθόδους.

Προϋποθέσεις Παρακολούθησης
•   Απόφοιτοι Τουριστικών Σχολών ή Σχολών Διοίκησης και Οικονομίας
•   Απόφοιτοι του τμήματος Bar & Restaurant Management του Εκπαιδευτικού Ομίλου LE MONDE
•   Εργαζόμενοι στον χώρο του τουρισμού ή του επισιτισμού, με αποδεδειγμένη τετραετή σχετική προϋπηρεσία
•   Ιδιοκτήτες επισιτιστικών καταστημάτων με αποδεδειγμένη τριετή σχετική προϋπηρεσία

Έναρξη Προγράμματος
Νέο πρόγραμμα Food & Beverage Management ξεκινά τη Δευτέρα 21 Ιανουαρίου του 2019.

Η φοίτηση διαρκεί 12 εβδομάδες. Τα μαθήματα θα γίνονται Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη 17.30 – 20.00.

Πληροφορίες – εγγραφές: 2104830500

Δείτε περισσότερα σχετικά με το πρόγραμμα εδώ: http://www.lemondecentre.gr/metekpaideusi/food-and-beverage-management/