Επαγγελματική σταδιοδρομία στο Λονδίνο

5 Φεβρουαρίου, 2020 - Νέα, ανακοινώσεις

Πέμπτη 6 Φεβρουαρίου 2020, 11.30π.μ.
Βραβευμένο με τρία αστέρια Michelin εστιατόριο στο Λονδίνο εμπιστεύεται τη σχολή LE MONDE για τη στελέχωσή του. Εκπρόσωποι του εστιατορίου θα βρίσκονται στις εγκαταστάσεις της σχολής για τη διενέργεια συνεντεύξεων σε δευτεροετείς, τελειόφοιτους και απόφοιτους της σχολής των ειδικοτήτων: chef, pastry chef & hotel management που επιθυμούν να σταδιοδρομήσουν επαγγελματικά στο Λονδίνο. Πληροφορίες: 210 8211700.