Δραστηριότητες & Εκδηλώσεις

Δυνατότητες επαγγελματικής σταδιοδρομίας στο εξωτερικό για σπουδαστές και αποφοίτους της σχολής

8 Μαρτίου, 2018 - Δραστηριότητες & Εκδηλώσεις

Marriott1

Εκπρόσωποι ξενοδοχείων της διεθνούς ξενοδοχειακής αλυσίδας Marriott επισκέφτηκαν τη σχολή LE MONDE, την Πέμπτη 7 Μαρτίου, στο πλαίσιο του προγράμματος Career Day για τους τελειόφοιτους σπουδαστές και τους απόφοιτους της σχολής.

Οι εκπρόσωποι των ξενοδοχείων πήραν προσωπικές συνεντεύξεις από τους ενδιαφερόμενους που θέλουν να εργαστούν στο εξωτερικό.

Ευχόμαστε καλή επιτυχία σε όλους όσους συμμετείχαν στις συνεντεύξεις.