Career Days

Career Days 2024 @ LE MONDE Institute

10 Ιανουαρίου, 2024 - Career Days

Καλωσορίσατε στις ημέρες καριέρας  2024!

Οι ημέρες καριέρας απευθύνονται στους σπουδαστές και απόφοιτους της Σχολής και στοχεύουν:

Μπορείτε να συμμετέχετε σε όσα Career Days επιχειρήσεων επιθυμείτε.

Για τη συμμετοχή σας στα Career Days συμπληρώνετε τη φόρμα ενδιαφέροντος που θα βρείτε στο πρόγραμμα που ακολουθεί, διαβάζοντας τις Οδηγίες και έχοντας αποδεχτεί την Πολιτική Career Days.

Συμμετέχοντας στις ημέρες καριέρας, έχετε την ευκαιρία να αποκτήσετε πολύτιμη εμπειρία για την επαγγελματική σας σταδιοδρομία!

Καλή επιτυχία!

Γραφείο Σταδιοδρομίας LE MONDE