Δυνατότητες επαγγελματικής σταδιοδρομίας στο Λονδίνο

31 Ιανουαρίου, 2019 - Νέα, ανακοινώσεις

Εκπρόσωποι ξενοδοχείων, διακεκριμένης διεθνούς αλυσίδας, με έδρα το Λονδίνο θα βρίσκονται στη σχολή LE MONDE, τη Δευτέρα 18 Φεβρουαρίου 2019 στις 09:15 πμ, με σκοπό τη διεξαγωγή συνεντεύξεων εργασίας, αποκλειστικά σε δευτεροετείς σπουδαστές, τελειόφοιτους και απόφοιτους της Σχολής LE MONDE των τμημάτων: μαγειρικής τέχνης (chef), ζαχαροπλαστικής αρτοποιίας (pastry chef) και ξενοδοχειακής διοίκησης (hotel management).

Απαραίτητη η δήλωση συμμετοχής με την αποστολή βιογραφικού σημειώματος στα αγγλικά, στο e-mail: [email protected] με την ένδειξη LONDON

Δυνατότητες σταδιοδρομίας στο Λονδίνο