Αθλητικές

Δημιουργία ομάδας βόλεϊ LE MONDE

19 Δεκεμβρίου, 2016 - Αθλητικές

Στο κλειστό γυμναστήριο του Μοσχάτου, πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 7 Δεκεμβρίου 2016 η πρώτη προπόνηση βόλεϊ των πρωτοετών κοριτσιών της Σχολής LE MONDE. Τα κορίτσια είχαν την ευκαιρία να γνωριστούν μεταξύ τους κατά τη διάρκεια της προπόνησης, ενώ στο τέλος έγινε και το καθιερωμένο παιχνίδι αφού χωρίστηκαν σε δύο ομάδες.

Σύντομα θα ακολουθήσει η προπόνηση του επόμενου γκρουπ πρωτοετών, ώστε μετά τις γιορτές να γίνει η τελική επιλογή των κοριτσιών που θα απαρτίζουν μαζί με τις δευτεροετείς, την ομάδα βόλεϊ γυναικών της Σχολής.

Ευχαριστούμε όλες τις σπουδάστριες για τη συμμετοχή τους και ευχόμαστε πάντα επιτυχίες.

20161207_115845-copy