LE MONDE Open Day | Tετάρτη 13 Σεπτεμβρίου 2023, 18:00

Εξασφάλισε μια επιτυχημένη επαγγελματική σταδιοδρομία στον χώρο της μαγειρικής, της ζαχαροπλαστικής και των τουριστικών επαγγελμάτων.

Ξεκίνα κάνοντας το πρώτο βήμα και επίλεξε την κορυφαία Σχολή στην Ελλάδα.

Σε προσκαλούμε την Τετάρτη 13 Σεπτεμβρίου στις 18:00 για να μας γνωρίσεις από κοντά!

Ενημέρωση για τα προγράμματα σπουδών, γνωριμία με εξειδικευμένη ομάδα καθηγητών της Σχολής, περιήγηση στους εργαστηριακούς χώρους, γευστικές δοκιμές, όλα σε μια μοναδική επίσκεψη που δεν πρέπει να χάσεις!

Τηλεφώνησε στο: 210 4830500 ή δήλωσε τη συμμετοχή σου στην παρακάτω φόρμα, σημειώνοντας στο πεδίο “Σχόλια” την ειδικότητα που σε ενδιαφέρει.

Σε περιμένουμε!

ΔΗΛΩΣΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ: