Νέος κύκλος σεμιναρίων για επαγγελματίες Food Professionals

11 Δεκεμβρίου, 2013 - Νέα, ανακοινώσεις

exofylloΔείτε τα πιο ενδιαφέροντα θέματα μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής, μάθετε τις τελευταίες τάσεις στην Ελλάδα και το εξωτερικό, εμπνευστείτε με νέες ιδέες και κατακτήστε την κορυφή της επιτυχίας!

Τα νέα θέματα για το 2014 θα σας συναρπάσουν! Επιλέξτε το σεμινάριο που σας ενδιαφέρει και δηλώστε συμμετοχή στο 210 8211700 ή στη γραμματεία της σχολής LE MONDE στο ισόγειο.

Τα σεμινάρια Food Professionals απευθύνονται στους σπουδαστές, σε απόφοιτους γαστρονομικών σχολών,  σε επαγγελματίες της μαζικής εστίασης αλλά και σε ερασιτέχνες που ασχολούνται ιδιαιτέρως με τη μαγειρική και τη ζαχαροπλαστική και θέλουν να αποκτήσουν πιο εξειδικευμένες γνώσεις.

Κλείστε θέση και απολαύστε το γαστρονομικό ταξίδι! Για το συνολικό πρόγραμμα των σεμιναρίων πατήστε εδώ.