Διάλεξη Hotel & Tourism Professionals Lectures 2014 με θέμα «Το μελλον του ελληνικού τουρισμού»

Kaparounakis (2)Ο κ. Χριστόφορος Καπαρουνάκης Αντιπρόεδρος του Ελληνικού Οργανισμού Τουρισμού επισκέφτηκε τη σχολή μας στο πλαίσιο των διαλέξεων LE MONDE Hotel & Tourism Professionals´ Lectures 2014 παρουσιάζοντας στους σπουδαστές και τους καθηγητές του Εκπαιδευτικού Ομίλου LE MONDE , το έργο και τη στρατηγική προώθησης του Ελληνικού Οργανισμού Τουρισμού.

Οι σπουδαστές και οι καθηγητές της σχολής, είχαν την ευκαιρία να συζητήσουν μαζί του και να τον ρωτήσουν σχετικά με την προοπτική και το μέλλον του ελληνικού τουρισμού.

Οι σπουδαστές, οι καθηγητές και η διοίκηση του Eκπαιδευτικού Oμίλου LE MONDE ευχαριστούν θερμά τον κ. Καπαρουνάκη για τη συμμετοχή του στη σειρά διαλέξεων LE MONDE Hotel & Tourism Professionals´ Lectures 2014

Ελπίζουμε ότι στο νέο ακαδημαϊκό έτος θα έχουμε τη δυνατότητα να τον φιλοξενήσουμε ξανά στη σχολή μας.